Aktualitātes grāmatvežiem krīzes apstākļos (demo)


NOPIRKT
Šajā lapā Jūs varat noskatīties Maijas Grebenko vadītā semināra
“Aktualitātes grāmatvežiem krīzes apstākļos” demonstrācijas ierakstu.
Mg.sci.oec. MAIJA GREBENKO, praktiskās grāmatvedības speciāliste, ilggadēja Bilances rakstu autore, žurnāla Bilance galvenā redaktore, vairāku grāmatvedības grāmatu un daudzu rakstu autore.

Semināra “Aktualitātes grāmatvežiem krīzes apstākļos” programmā:

  1. Prognozējamā neapliekamā minimuma 2020. gada varianti saskaņā ar grozījumiem MK noteikumos Nr. 676 (par minimumu un atvieglojumiem). Parādnieku būs mazāk.
  2. Mainīta faktiskā neapliekamā minimuma precizēšana par 2020. gadu.
  3. Piemēri, ja darbinieka tiesības uz minimumu pastāv nepilnu gadu.
  4. Atvieglojumi, papildu atvieglojumi, pensijas neapliekamais minimums, pensijas pārrēķins un ikgadējā indeksācija. Ko gaidīt no indeksācijas 2020. gadā?
  5. Normatīvie akti, kas palikuši bez izmaiņām, un tādi, kas palīdz uzņēmējiem pārvarēt ekonomisko krīzi. Valdības pieņemtie lēmumi.
  6. Aprēķins, nodokļi un pārskati par atvaļinājuma naudu, kas izmaksāta pirms atvaļinājuma par abiem mēnešiem. Minimuma piemērošana.
  7. Grozījumi MK noteikumos Nr. 827 (VSAOI, IIN, riska nodeva). Kā maksāsim darbaspēka nodokļus 2021. gadā. Kas mainās MK noteikumu pielikumos.
  8. Grozījumi MK noteikumos Nr. 969 (izdevumu kompensācija komandējumos). Kad drīkst maksāt mazāku dienas naudu un kad to nemaz nemaksā?
  9. Piemēri un skaidrojumi.

Semināra videoieraksts – tā ir iespēja noskatīties interesējošo semināru sev ērtā laikā un vietā. Atšķirībā no speciāli veidotiem apmācību video, šis ir “dzīvs” ieraksts no reāli notikuša semināra, kas nozīmē, ka ir iespēja dzirdēt arī dalībnieku uzdotos jautājumus un lektora sniegtās atbildes uz tiem. Saņemsiet arī lektora sagatavotos semināra izdales materiālus.
Šī semināra ieraksts tika veikts 2020. gada 8. aprīlī. Videoieraksts sastāv no 4 daļām ar kopējo garumu ~120 min.

Lai noskatītos pilnu videoierakstu Jums ir jāautorizējas.
Par iegādes jautājumiem lūdzu sazinieties ar Klientu servisu pa tālruni 67606110 vai e-pastu: lid@lid.lv.
NOPIRKT

Cena žurnālu abonentiem: €39 + PVN, pārējiem: €49 + PVN.