PAR MUMS

Esiet sveicināti BILANCES AKADĒMIJĀ!

        BILANCES AKADĒMIJA  ir Izglītības iestāžu reģistrā reģistrēta pieaugušo neformālās izglītības iestāde (Reģ.Nr. 3380802112). Tā piedāvā iespējas apgūt zināšanas kvalificētu un zinošu pasniedzēju vadībā, gan klātienes kursos un semināros, gan e-semināros un videoapmācībās internetā.
Mums  ir daudzgadēja pieredze organizējot seminārus un kursus par tādām tēmām kā : Grāmatvedība no nulles līdz bilancei, Kvalifikācijas celšanas kursi praktizējošiem grāmatvežiem, Grāmatvedības pamati, Finanšu grāmatvedība, Nodokļu grāmatvedība, Vadības grāmatvedība, Finanšu analīze, Atsevišķu nozaru darbību reglamentējošie normatīvie akti un grāmatvedības uzskaites īpatnības, Datorizētā grāmatvedība, Lietvedības kārtošana, Dokumentu pārvaldība u.c. Esam uzvarējuši arī atklātā konkursā par tiesībām veikt grāmatvedības kvalifikācijas paaugstināšanas apmācības VID darbiniekiem.
Šajā vietnē izvietoti apmācību kursi un semināri video formātā, kā arī lektoru sagatavotie izdales materiāli.
Piedāvājam noskatīties demonstrācijas e-seminārus, kursus un seminārus videoformātā kā arī iegādāties pilnu piekļuvi (autorizāciju) visiem apmācību materiāliem!
Atšķirībā no studijā speciāli veidotiem un montētiem video-semināriem, šie ir dzīvi ieraksti no reāli notikušiem kursiem, semināriem un konferencēm, kas nozīmē, ka Jums ir iespēja dzirdēt arī apmācību dalībnieku uzdotos jautājumus un lektora sniegtās atbildes uz tiem.
Izmantojiet mūsu kvalificēto un zinošo pasniedzēju pieredzi un zināšanas savu kompetenču papildināšanai arī Jūs!

– – – – – – –
Izdevniecība Lietišķās informācijas dienests, SIA dibināta 1993.gadā.
Pakāpeniski uzņēmums ir kļuvis par vadošo lietišķās informācijas izdevēju Latvijā.
Izdevniecības Lietišķās informācijas dienests (www.lid.lv) galvenie darbības virzieni ir normatīvo dokumentu abonentizdevumu izdošana gan latviešu, gan krievu valodā, žurnālu, grāmatu izdošana, semināru, e-semināru un kursu organizēšana.
Mūsu žurnāli ir:  Bilance,  Praktiskais Likumdošanas Ziņnesis un tā portāls www.plz.lv, žurnāls Bilances Juridiskie padomi.